BILLBOARDY PRZESTAWNE

podkresl
billboard przestawny Zielona Góra

Billboardy przestawne to oferta dla osób zainteresowanych mobilną formą reklamy. Dzięki tablicy przymocowanej do stelaża, który łatwo można przewieźć w inne miejsce.

Oferujemy Państwu billboardy jednostronne i dwustronne o wymiarach Euro 12, a także wykonujemy wymiary na zamówienie. Cena zależna jest od wymiaru, opcji montażu oraz wybranych usług dodatkowych.

Działamy kompleksowo wykonując, projektując i montując billboardy. Projektujemy grafikę, drukujemy plakaty i montujemy je.

Tablice wykonane są z 6 paneli z blachy ocynkowanej o grubości  od 0,6 mm. Posiadają estetyczną ramkę ozdobną wykonaną z zagiętej blachy ocynkowanej. Główne nogi konstrukcji wykonane z profilu kwadratowego 100 x 100 o grubości ścianki 4 mm.

Stabilna podstawa z dodatkowymi poziomymi profilami na obciążenie.

Podstawa billboardu umożliwia obciążenie za pomocą krawężników ulicznych.

Standard 12

Format ekspozycyjny netto: 504 x 238 cm

ZOBACZ RÓWNIEŻ

podkresl
BILLBOARDY NAŚCIENNE

Billboardy naścienne to jedna z usług, po które najczęściej sięgają nasi Klienci. Jest to rodzaj reklamy, który pozwala efektywnie budować świadomość każdej marki.

BILLBOARDY WKOPYWANE

Konstrukcje reklamowe stale związane z gruntem, dobrze spełniają swoją rolę jako nośniki reklamowe montowane przy drogach.

Bądźmy w kontakcie

Oferta

LITERY PRZESTRZENNE

KASETONY

TABLICE

POLIGRAFIA

WITRYNY SKLEPOWE

STRONT INTERNETOWE

GADŻETY REKLAMOWE